weather.in.ua

PDA версія
русский язык :: english

пошук населеного пункту :: додати до закладок :: зробити стартовою сторінкою

На цьому сайті Ви можете дізнатись прогноз погоди практично в усіх населених пунктах України, незалежно від того, чи це велике місто, чи невелике селище. Зараз в нашій базі населених пунктів України 29456 міст та селищ. Інформація про прогноз погоди надається на 3 та на 5 днів.

Знайти населений пункт та дізнатися прогноз погоди у ньому Ви можете за базою областей України або за допомогою форми пошуку населеного пункту.

Погодний інформерДля власників сайтів пропонуємо погодний інформер. Щоб отримати код інформера, зайдіть на сторінку з прогнозом погоди конкретного населеного пункта Украіни. Там Ви знайдете посилання на інформер для цьогоо населеного пункту.

Ви також можете добавити на головну сторінку нашого сайту до 3-х погодних інформерів будь-яких населених пунктів України для швидкого переходу на прогноз погоди у майбутньому. Для цього Вам достатньо на сторінці перегляду прогнозу натиснути посилання "улюблене місто". Після цього інформер для даного населеного пункту буде з'являтися на головній сторінці нашого сайту у правому верхньому кутку в блоці "Улюблені міста".
Умови використання інформації